Yhteystiedot

 

Hallitus

Puheenjohtaja
Anna-Miia Liimatta
Nurmijärvi
+358 45 601 1644
havannalaisetpuheenjohtaja@gmail.com
Varapuheenjohtaja
Niina Kettunen-Niemi
Ruutana
+358 40 053 0082
niina_n_k@hotmail.com
Sihteeri
Susanna Thomander
Kuoppamäentie 32 a 4, 33800 Tampere
+358 40 734 0830
havannalaisetsihteeri@gmail.com

Rahastonhoitaja
Riina Kirmanen
Lahti

+358 44 080 8488

havannalaisettalous@gmail.com

Anni Sillanpää
Kangastie 13 A 4, 36220 Kangasala
+358 50 538 7062
anni.onni@hotmail.com
Sanna Lohtari
Yhdystie 18 A1, 17450 Iso-Äiniö
+358 04 187 1001
Miia Lauronen
Helsinki
+358 40 864 8019
miia.lauronen@gmail.com
Jäsensihteeri
Kristiina Sillanpää
Länkitie 8, 36240 Kangasala
+358 44 080 2962
havannalaisetjasensihteeri@gmail.com
Tuula Suni
Timontie 5, 54120 Pulp
+358 50 591 7118
tuula@rokki.net

Jalostustoimikunta

Puheenjohtaja
Susanna Thomander
Kuoppamäentie 32 a 4, 33800 Tampere
+358 40 734 0830
susanna.thomander@pp.inet.fi
Varapuheenjohtaja
Kirsti Koivu
Helsinki
+358 9 385 5770
kirsti.koivu@jippii.fi
Sihteeri
Henna Koivisto
Koivukaari 22, 45610 Koria
+358 40 776 4348
jalostussihteeri@gmail.com
Rose-Marie Martelin
Mäenlaskijantie 2 B 13, 00810 Helsinki
+358 40 821 1362
stormhills@gmail.com
Riina Kirmanen
Lahti
+358 44 080 8488
Mari Koivula
Sastamala
+358 50 565 0829
mari.koivula@kopteri.net
 Tanja Mäkipää
Viiala, Akaa
+358 40 746 0414
tanjamonna@gmail.com
Anni Sillanpää
Kangastie 13 A 4, 36220 Kangasala
+358 50 538 7062
anni.onni@hotmail.com
Tuula Suni
Timontie 5, 54120 Pulp
+358 50 591 7118
tuula@rokki.net

Julkaisutoimikunta

Anna Kokko
webmaster
havannalaisetwebmaster@gmail.com
anna.kokko@annamiini.com
Pirkko-Riitta Metsävainio
Päätoimittaja
havannalehti@gmail.com
Anni Sillanpää
TopTen
anni.onni@hotmail.com
Henna Koivisto
Junior Handler/toko/agility-vastaava
havatokoagi@gmail.com>

Muut

SKL Valtuusto- ja yleiskokousedustaja
Varsinainen jäsen Anne Greus greus.anne@gmail.com
Varajäsen Kirsti Koivu kirsti.koivu@jippii.fi

Kansainvälinen yhteistyö / International collaboration
Niina Kettunen-Niemi niina_n_k@hotmail.com

Yhdistykselle suunnattujen ostolaskujen toimitus:

Verkkolaskut:
Havannalaiset Ry, 2757681-9
Verkkolaskuosoite: 003727576819
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskun osoite: 27576819@scan.netvisor.fi
Huom! Sähköpostilaskun tulee olla pdf-muodossa.

Paperilaskut:
Havannalaiset Ry
27576819
PL 100
80020 Kollektor Scan

Huom:

Yhdistyksen tili jäsen- ja osallistumismaksuja varten:

Nordea FI67 1375 3000 1017 57