Tuloksia Suomesta 2008

Pvm Paikka Tuomari
5.1. KAJAANI KV Kresten Scheel, Tanska
26.1. TURKU KV Rony Doedijns, Alankomaat
2.2. ENO RN aikuiset: Juha Putkonen
pennut: Paavo Mattila
23.2. TORNIO RN Tanya Ahlman-Stockmari
2.3. HELSINKI EPN Veli-Pekka Kumpumäki
15.3. TAMPERE KV Monique van Brempt, Belgia
22.3. KOKEMÄKI EPN Kirsti Louhi
23.3. LAPPENRANTA KV Per Svarstad, Ruotsi
13.4. KANKAANPÄÄ RN Juha Putkonen
13.4. KIIHTELYSVAARA RN Tapio Eerola
19.4. TUUSULA Havannalaiset, päänäyttely Rodi Hübenthal, Norja: Pennut+urokset
Wera Hübenthal, Norja: Nartut
20.4. JYVÄSKYLÄ KV Johan Juslin
26.4. LAHTI KV Pirjo Aaltonen
27.4. VAASA KV Marija Kavcic, Slovenia
4.5. HOLLOLA EPN Unto Timonen
10.5. RAUMA KR Roberto Schill, Romania
11.5. TURENKI RN Tapio Eerola
17.5. JOENSUU KR Zeev Trainin, Israel
17.5. TAMPERE EPN Juha Palosaari
18.5. SALO RN Pirjo Aaltonen
18.5. JOENSUU KV Annaliisa Heikkinen
24.5. HAMINA KV Tanya Ahlman-Stockmari
25.5. KESTILÄ RN Marjatta Pylvänäinen-Suorsa
25.5. HELSINKI KV Juha Putkonen
7.6. KEMI / KEMINMAA ry. Bengt-Åke Bogen, Ruotsi
7.6. TUURI KR Ritva Raita
7.6. PIEKSÄMÄKI KR Rita Kadike-Skadina, Latvia
14.6. FORSSA KV Ligita Zake, Latvia
15.6. KOTKA KV Anatoli Zhuk, Valko-Venäjä
22.6. ROVANIEMI KV Jo Schepers, Alankomaat
28.6. JÄRVENPÄÄ KR Kristiina Alhberg
28.6. HAUKIPUDAS RN Branislav Rajic, Slovenia
29.6. JÄRVENPÄÄ KR Erdösne Balogh Zsuzsanna, Unkari
5.7. MIKKELI KR aikuiset: Rajko Rotner, Slovenia
pennut: Paavo Mattila
12.7. OULU KV Zsolt Lokodi, Romania
12.7. LAMMI RN Kirsti Lummelampi
13.7. OULU KR Denis Kuzelj, Slovenia
13.7. KARJAA KR Johan Juslin
13.7. RANTASALMI RN Juha Putkonen
19.7. YPÄJÄ KR Lilian Hanniste, Viro
20.7. YLIVIESKA KV Tarmo Viirtelä
20.7. HELSINKI EPN Maija Mäkinen
26.7. PORI KV Hans Lehtinen
27.7. TURKU KR Hans Boelaars, Alankomaat
1.8. KUOPIO KV Andrew Brace, Iso-Britannia
2.8. KUOPIO KV Miodrag Nikic, Serbia
3.8. KUOPIO KV Rainer Vuorinen
3.8. HELSINKI RN Pirjo Aaltonen
9.8. SAARIJÄRVI KR Zidy Musterhielm-Ehnberg
9.8. HELSINKI KR John Muldoon, Irlanti
10.8. TORNIO KV Michael McCarthy, Irlanti
10.8. LAHTI EPN Marja Kosonen
16.8. KOUVOLA KR Zsuzsanna Erdösne Balogh, Unkari
17.8. HEINOLA KR Anna Brankovich, Serbia
23.8. HÄMEENLINNA KV Göran Bodegård, Ruotsi
24.8. VALKEAKOSKI KR Gert Christensen, Tanska
30.8. TAMPERE RN Johan Juslin
31.8. HELSINKI SKKY:n Erikoisnäyttely Irene Hess, Saksa
7.9. HELSINKI KR Elsbeth Clerc, Sveitsi
13.9. PORVOO KR Birgit Seloy, Tanska
14.9. RIIHIMÄKI EPN Pirjo Aaltonen
20.9. SIIKAJOKI EPN Jari Laakso
27.9. ECKERÖ KV Mona Selbach, Norja
18.10. HÄMEENLINNA RN Kristina Purens, Ruotsi
26.10. SEINÄJOKI KV Kristiina Alhberg
26.10. LAHTI EPN Taina Nygård
1.11. ESPOO EPN Tuula Plathan
1.11. KAJAANI EPN Marjo Nygård
2.11. KAJAANI RN Pirjo Aaltonen
22.11. JYVÄSKYLÄ KV Stefan Sinko, Slovania
30.11. HELSINKI EPN Pirjo Hjelm
7.12. HELSINKI EPN Marja Kurittu
13.12. HELSINKI KV, V-08 Svend Løvenkjær, Tanska