Tuloksia Suomesta 2010

Aika Näyttely Tuomari
10.1.2010 Kajaani KV Kirsti Lummelampi
10.1.2010 Helsinki EPN Marja Kurittu
23.1.2010 Turku KV Leif-Herman Wilberg, Norja
6.2.2010 Eno RN Harry Tast
20.3.2010 Tampere KV Ana Beatriz Knoll, Brasilia
5.4.2010 Lappeenranta KR Dubravka Reicher, Kroatia
10.4.2010 Kiljava Erikoisnäyttely Pennut & Urokset: Hassi Assenmacher-Feyel, Saksa
Nartut: Giuseppe Alessandra, Italia
11.4.2010 Kankaanpää RN Tarmo Viirtelä
11.4.2010 Kiihtelysvaara RN Paavo Mattila
17.4.2010 Vaasa KV Marja Talvitie
24.4.2010 Lahti KV Kristiina Ahlberg
8.5.2010 Pello RN Mona K. Selbach, Norja
13.5.2010 Hollola EPN Unto Timonen
13.5.2010 Kangasniemi KR Zofia Konderla, Puola
15.5.2010 Mynämäki KR Zsolt Lokodi, Romania
15.5.2010 Suolahti RN Zidy Munsterhielm-Ehnberg
16.5.2010 Lappeenranta RN Paula Heikkinen-Lehkonen
16.5.2010 Rauma KR Ligita Zake, Latvia
22.5.2010 Helsinki KV Renee Sporre-Willes, Ruotsi
23.5.2010 Hamina KV Dan Ericsson, Ruotsi
29.5.2010 Joensuu KR Tanya Ahlman-Stockmari
30.5.2010 Järvenpää KR Anne Sume, Viro
30.5.2010 Joensuu KV Branislav Rajic, Slovenia
6.6.2010 Jämsä KR Paavo Mattila
12.6.2010 Aura RN M.E.J. van de Weijer, Alankomaat
12.6.2010 Raahe RN Inese Pablaka, Latvia
12.6.2010 Tuuri KR Paavo Mattila
13.6.2010 Haapajärvi RN Tarmo Viirtelä
13.6.2010 Orivesi KR Janiki Steinbock, Israel
13.6.2010 Vantaa EPN Marja Kosonen
13.6.2010 Helsinki RN Javier Sanchez, Espanja
19.6.2010 Kotka KV Paul Scanlon, Irlanti
20.6.2010 Riihimäki EPN Paula Valakari
20.6.2010 Pieksämäki RN Alison Cowin, Australia
20.6.2010 Rovaniemi KV Jadranka Smojver-Selimovic, Kroatia
3.7.2010 Forssa KR Martha Heine, Saksa
3.7.2010 Pori KV Laurent Pichard, Sveitsi
10.7.2010 Oulu KV Gunnar Nymann, Tanska
11.7.2010 Karjaa KR Tanya Ahlman-Stockmari
11.7.2010 Oulu KV Paavo Mattila
11.7.2010 Riihimäki EPN Pirjo Aaltonen
17.7.2010 Lammi RN Anne Sume, Viro
17.7.2010 Ylivieska KV Ann-Christin Johansson, Ruotsi
18.7.2010 Helsinki EPN Wieslava Misterka-Kluska, Puola
18.7.2010 Mäntsälä KR Paavo Mattila
24.7.2010 Helsinki KR Annukka Paloheimo
25.7.2010 Kemi KR Marja Talvitie
31.7.2010 Ristiina KR Paavo Mattila
1.8.2010 Mikkeli EPN Tanya Ahlman-Stockmari
1.8.2010 Rantasalmi RN Marjatta Pylvänäinen-Suorsa
1.8.2010 Seinäjoki RN Kristiina Ahlberg
6.8.2010 Kuopio KV Kari Järvinen
7.8.2010 Kuopio KV Petru Muntean, Romania
8.8.2010 Kuopio KV Rainer Vuorinen
14.8.2010 Raisio KR Erwin Deutscer, Itävalta
15.8.2010 Heinola EPN Juha Putkonen
15.8.2010 Kajaani EPN Taina Nygård
21.8.2010 Kouvola KR Vija Klucniece, Latvia
21.8.2010 Teuva RN Tarmo Viirtelä
22.8.2010 Heinola KR Krystyna Opara, Puola
28.8.2010 Tervakoski KV Ana Mesto Martin, Espanja
29.8.2010 Helsinki SKKY:n Erikoisnäyttely Britta Roos-Börjeson, Ruotsi
5.9.2010 Helsinki KR Helle Dan Pålsson, Tanska
5.9.2010 Liminka RN Markku Kipinä
5.9.2010 Tampere RN Karin Voyve, Saksa
11.9.2010 Porvoo KR Giuliano Biasiolo, Italia
18.9.2010 Orivesi EPN Jarmo Vuorinen
18.9.2010 Turku EPN Marja Kurittu
25.9.2010 Eckerö KV Birgitta Svarstad, Ruotsi
10.10.2010 Hämeenlinna RN Andras Polgar, Tsekki
24.10.2010 Lahti EPN Rainer Vuorinen
24.10.2010 Seinäjoki KV Maja Korosec, Slovenia
31.10.2010 Lahti KV Wim Wellens, Alankomaat
13.11.2010 Jyväskylä KV Robert Blumel, Itävalta
11.12.2010 Helsinki KV, HeW-10 Roger Barenne, Ranska
12.12.2010 Helsinki KV, V-10 Pirjo Aaltonen